DANE KONTAKTOWE:

1 KOCHDENT
2 Leśna 16B/21
07-320 Małkinia Górna
3 tel. kom. +48 666 325 050

Jeżeli nie macie z nami kontaktu telefonicznego, prosimy o wiadomość e-mail na adres:

GODZINY PRACY:

Pon. - Pt. 9:00 - 18:00
Sob. - 9:00 - 13:00

POWIĘKSZANIE UST

Kilka słów o powiększaniu ust.

NA CZYM POLEGA ZABIEG POWIĘKSZANIA UST?

Niedoskonałości ust można skorygować wykonując dobry makijaż. Można też poddać się zabiegowi modelowania ust kwasem hialuronowym i cieszyć się ich naturalnym pięknem każdego dnia. Wypełnianie ust to bezpieczna i skuteczna metoda poprawy wyglądu.

Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w tkankach człowieka. Odgrywa istotną rolę w utrzymaniu prawidłowego nawilżenia, napięcia oraz młodego wyglądu skóry. Pokochali go lekarze medycyny estetycznej i pacjentki. Dzięki swoim właściwościom daje szybki i długotrwały efekt odmłodzenia. Nawilża, ujędrnia oraz przeciwdziała starzeniu się skóry. Preparaty na bazie kwasu hialuronowego są także świetnym wypełniaczem stosowanym m.in. do powiększania i konturowania ust.

Kwas hialuronowy nadaje ustom objętości, podkreśla ich kontur oraz intensywnie je nawilża. W zabiegach na usta wykorzystuje się usieciowany kwas hialuronowy, którego struktura chemiczna zapewnia trwały efekt wypełnienia. Dostępne na rynku preparaty umożliwiają zarówno wyraźną korektę kształtu i wielkości ust, jak i delikatne uwydatnienie i rewitalizację.

LECZYMY PROFESJONALNIE

Do każdego pacjenta i przypadku podchodzimy indywidualnie

TOP >