DANE KONTAKTOWE:

1 KOCHDENT
2 Leśna 16B/21
07-320 Małkinia Górna
3 tel. kom. +48 666 325 050

Jeżeli nie macie z nami kontaktu telefonicznego, prosimy o wiadomość e-mail na adres:

GODZINY PRACY:

Pon. - Pt. 9:00 - 18:00
Sob. - 9:00 - 13:00

WLEWY
DOŻYLNE

Czym są wlewy dożylne?

WLEWY DOŻYLNE - POMOC DLA ORGANIZMU

Jeden z współzałożycieli Gabinetów - lek. Bogusław Koch ukończył kurs z podawania wlewów dożylnych, zwanymi również wlewami witaminowymi! A to jest dopiero pierwszy czynnik, który nas odróżnia od innych placówek świadczące wlewy, gdyż to właśnie osoba, która ukończyła studia medyczne przeprowadzi zarówno wywiad przed zabiegiem, jak i sam wlew. Bo kto inny niż sam lekarz zna lepiej organizm człowieka i jego potrzeb? Kolejnym aspektem, który nas wyróżnia to fakt, iż nasze wlewy dożylne nie są tylko zwykłą glukozą z elektrolitami, a wlewami z substancjami czynnymi! Efekty tego zabiegu są odczuwalne od razu, właśnie dlatego uważa się, że wlewy witaminowe są najbardziej efektywnym uzupełnieniem mikro, czy też makroelementów!

Rodzaje wlewów dożylnych w Gabinecie Kochdent:

wlew dożylny odżywczy Kroplówka odżywcza skupia w sobie elektrolity, które są niezbędne w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu. Polecamy po odbytej chorobie wywołanej w skutek covid -19.

wlew dożylny regeneracyjny Wlew ten ma na celu szybkie, przyspieszenie regeneracji i wzmocnienie organizmu. Pomocny jest przy terapiach onkologicznych, zatruciach alkoholowych, silnym wysiłku fizycznym.

-wlew dożylny przeciwstarzeniowy Zawiera w sobie kompleks witamin, które neutralizują wolne rodniki. W efekcie czego odczuwalna jest poprawa skóry, włosów, paznokci. Skóra staje się sprężysta i pełna blasku.

wlew dożylny nawodniający Człowiek pownien pić 30 ml wody na kilogram masy ciała, jednak żyjemy w czasach kiedy jesteśmy zabiegani, na nic nie mamy czasu. Dlatego wlew dożylny nawodniający jest najlepszą opcją dla każdego organizmu. Ciało człowieka składa się aż z 70 % z wody - i to jej zawdzięczamy budowę, a także kontrolę pracy narządów.

wlew dożylny uodporniający Wlew dożylny uodporniający ma na celu wzbogacenie organizmu w witaminę C, która wpływa m. in. na możliwość walki organizmu ze wszelkimi infekcjami. Odkrywca nie bez powodu nazwał ją molekułą dającą życie, bo to ona również likwiduje powstające komórki nowotworowe.

LECZYMY PROFESJONALNIE

Do każdego pacjenta i przypadku podchodzimy indywidualnie

TOP >